Demir Doğrama - Çelik Çatı-Çelik Konstrüksiyon-Panel Kaplama

İçeriğe git

Ana Menü

Demir Doğrama

İş Alanlarımız


KAYSERİ AKDOĞDU ÇELİK OLARAK
;


Takım ruhuna inanan ve birbirine güvenen ekibimiz; tüm teknik ve teknolojik donanımlara sahip altyapımız ve insana değer veren, kalite odaklı yönetim anlayışı ile geleceğe hazırlanmaktan; yaşam standartlarına kaliteyi sunmaktan gurur ve mutlululuk duyuyoruz.
Aldığı taahhütleri zamanında, eksiksiz ve başarıyla tamamlar. Bizler çelikten binalar, işyerleri, fabrikalar, köprüler, hangarlar ve depolar yapıyoruz. Bu işi iyi yaptığımıza inanıyoruz.

Aynı inancı müşterilerimiz de paylaşıyor olmalı ki Akdoğdu Çelik Yapı günden güne büyüyor. Yurtdışından taahhüt teklifleri alıyor ve ülkemize döviz kazandırıyoruz.
Çeliğin gücünü biliyor ama zaaflarını da unutmuyoruz. Projeli taahhütlerde de projesinizi üstlendiğimiz işlerde de bu çelikten binaları dikerken bir sanatçı titizliği ile markamızın geleceğine metal ilmekler atıyoruz.


Safranbolu'nun Çılgın Projesi !!!

Hep öyle oldu tam 20 yıldır. Müşterilerimizle büyüyor müşterilerimizin işini büyütüyoruz. En kaliteli taşeron firmaları, iç kalite sistemimizden süzerek görevlendiriyor, işlerini en iyi biçimde yaptıklarını 7 gün 24 saat izliyoruz.
Ekibimize, ekipmanlarımıza, taşeron firmalarımıza, yönetim kadromuza, uzman mühendislerimize kısacası bütün Akdoğdu Çelik Yapı markasına “güven”iyoruz.İşiniz bizimle asla yarı yolda kalmaz..!


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön