Hakkımızda - Çelik Çatı-Çelik Konstrüksiyon-Panel Kaplama

İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda


AKDOĞDU METAL ÇELİK İNŞAAT SANAYİİ;


Geçmişten gelen deneyimle konusunda uzman kişilerin oluşturduğu kadrosu ve yenilenen üretim teknikleri ile ekipmanlarını kullanarak sanayi, ticari ve sosyal yapılar olmak üzere, Başta endüstriyel  yapı sektöründe Çelik Konstrüksiyon yapı, Çelik Konstrüksiyon Çatı, Vinç Greyn, Tavan vinci, Çelik Villa, Prefabrik, Alt yapı, Proje Statik, Makina Tezgahı, Giydirme Cephe, İmalat, Uygulama,  Satış ve montajına imza atmıştır.

2001 yılından itibaren AKDOĞDU ismiyle İnşaat sektöründe faaliyetine kurumsal olarak devam etmekte olan Akdoğdu Metal Çelik İnşaat Sanayi, kurucularının bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarıyla sürekli

değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini  almıştır.

Kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan firmamız her çalışanı ile ülkesine, insanına ve çevresine hizmet etmekten  gurur duymaktadır.
Firmamız bir aile şirketidir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetine önem veren, verdiği sözü tutan, müşterilerle bir defa değil bir ömür  boyu çalışma prensibini benimseyen bir firmadır.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön